Sign in
CHEW TOY WITH APPLE

CHEW TOY WITH APPLE

Available Inventory: 5

Marshall

  • $2.99
    Unit price per 


  • Two tasty all-natural treats in one: apple and wood
  • Rabbits love to roll this toy around while they nibble the apple
  • No dyes or preservatives

We Also Recommend